Nejlampy.cz Doprava a platba

Doprava a platba

Způsob dopravy Do 2999 Kč Nad 3000 Kč
Česká pošta, balík do ruky - dobírka 127 Kč 39 Kč
Česká pošta, balík do ruky - převodem 88 Kč Zdarma

Způsoby platby

  • Dobírkou (zaplacení při odběru) - platba formou hotovosti dle vybraného dopravce Česká pošta
  • Online platba / kartou - bezpečný a rychlý způsob elektronického převodu pomocí GoPay. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na stránku vybraného způsobu online platby. Zaúčtování platby probíhá v horizontu několika sekund. Za platby kartou Vám neúčtujeme žádné poplatky.
  • Online bankovní převod - zaplatíte online bankovním převodem. Veškeré platební údaje už jsou předvyplněny v online internetovém bankovnictví Vámi vybrané banky nebo v prostředí platební brány GoPay.

Údaje k platbě

Kdyby se Vám nepodařilo dokončit online platbu, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na telefonním čísle 775 225 635 (pondělí až pátek 8:30 až 14:30 hod), nebo emailem na info@nejlampy.cz. Rádi Vám pomůžeme.

 

Jak rychle jsou u nás zaúčtovány platby za Vaše objednávky?

Doba potřebná pro zaúčtování Vaší platby ve prospěch našeho účtu závisí od způsobu platby, který zvolíte. V případě bankovního převodu jsou platby přijaté do 12:00 realizovány v daném dni, platby přijaté po 12:00 realizujeme v následujícím pracovním dni. Pokud jde o online platby, zaúčtování probíhá okamžitě.