Philips ELMORE 37674/86/16 stolní lampa

Dostupnost skladem 5 a více kusů

Naše cena:
893

+do nákupního seznamu (0)
Hodnocení
4
0 Hodnocení
Philips
více značky Philips

Philips ELMORE 37674/86/16 stolní lampa

Stolní lampa ELMORE je vhodná do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Stínidlo je v příjemné hnědé barvě. Lampa má krásné kovové zdobení nad stínidlem.

- Výrobce: Philips
- Zcela nový produkt, v originálním balení
- Ident: 37674/86/16
- Materiál: kov / textilie
- Barva: rustikální
- Světelný zdroj: 1xE14, 42W (žárovka Philips je v ceně)
- Výška: 67,3 cm
- Šířka: 21,3 cm
- Hloubka: 36,6 cm
- Vypínač pro zapnutí / vypnutí je na kabelu
- Délka kabelu: 170 cm

- Ze série EDWARD je dostupný závěsný lustr, stojací lampa a nástěnné svítidlo, které dokonale ladí se stolní lampou ELMORE
- Cena poštovného je nezávislá na počtu objednaných kusů svítidel

Žárovka E14

Žárovka s paticí E14 - miňonka se vyrábí jako halogenová žárovka, LED žárovka i úsporná zářivka. Patice E14 je společně s paticí E27 využívaná ze všech patic nejvíce. Žárovka E14 má oproti E27 menší závit. Žárovka E14 se využívá nejvíce do lampiček, manších nebo nástěnných svítidel.

Halogenová žárovka šetří 25% energie oproti běžné žárovce. Její předností je možnost stmívání. Při instalaci je třeba vyhnout se přímému doteku ruky s žárovkou, která se vyrábí z křemičitého skla. Došlo by tak ke změně struktury skla a žárovka se může snadněji spálit.

Úsporná zářivka šetří 80% energie oproti běžné žárovce. Některé druhy jsou stmívatelné. Úsporná zářivka se rozsvítí do plného rozsahu do 3 min od svého zapnutí.

LED žárovka je ze všech nejúspornější, šetří až 90% energie v porovnání s obyčejnou žárovkou. I zde jsou některé druhy stmívatelné. Životnost LED světla je až 25 000 hodin.

Nevíte, kde jakou žárovku použít? Pro venkovní osvětlení doporučujeme použít halogenové nebo LED žárovky. Úsporné zářivky mají totiž při nižších teplotách delší dobu k dosažení maximálního rozsvícení a mnohdy ani 100% výkonu nedosáhnou. Zářivku bychom taky nedoporučovali do míst, kde je potřeba okamžitého rozsvícení - toaleta, koupelna, schodiště... Zářivky jsou vhodné na příklad do sklepa, garáže, místnosti pro kutily atd. LED žárovka se dá použít téměř všude.

Jak správě vybrat žárovkové závity či patice a jaký je mezi nimi rozdíl se dočtete v našem článku

Žárovka E14

Vaše fotografie

Vyplňte následující formulář
a získejte bonus za přidané fotografie

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo