Philips myKidsRoom Anora 41022/33/16 visací lustr

Dostupnost skladem 5 a více kusů

Naše cena:
993
794

+do nákupního seznamu (0)
Hodnocení
4
0 Hodnocení
Philips
více značky Philips

Philips myKidsRoom Anora 41022/33/16 visací lustr

Visací lustr ANORA je vhodný do dětského pokoje. Vzhledově připomíná roztomilou zelenou žábu, která má velké oči. Děti budou tento lustr milovat.

- Výrobce: Philips
- Zcela nový produkt, v originálním balení
- Ident: 41022/33/16
- Série: myKidsRoom
- Materiál: kov / plast
- Barva: zeleno-bílá
- Světelný zdroj: 1xE27 20W (úsporná žárovka je v ceně)
- Barva světla: 2700K teplá bílá
- Výška: 170 cm max - min 0,0 cm
- Délka: 27,5 cm
- Šířka 27,5 cm
- Cena poštovného je nezávislá na počtu objednaných kusů svítidel

 

Žárovka E27

Žárovka s paticí E27 - běžná žárovka se vyrábí jako halogenová žárovka, LED žárovka, úsporná zářivka a výbojka. Patice E27 je společně s paticí E14 využívaná ze všech závitů nejvíce. Závit E27 je oproti závitu E14 větší. Žárovka s paticí E27 se využívá hlavně do lustrů, větších stojacích lamp atd.

Halogenová žárovka šetří 25% energie oproti běžné žárovce. Její předností je možnost stmívání. Při instalaci je třeba vyhnout se přímému doteku ruky s žárovkou, která se vyrábí z křemičitého skla. Došlo by tak ke změně struktury skla a žárovka se může snadněji spálit.

Úsporná zářivka šetří 80% energie oproti běžné žárovce. Některé druhy jsou stmívatelné. Úsporná zářivka se rozsvítí do plného rozsahu do 3 min od svého zapnutí.

LED žárovka je ze všech nejúspornější, šetří až 90% energie v porovnání s obyčejnou žárovkou. I zde jsou některé druhy stmívatelné. Životnost LED světla je až 25 000 hodin.

Nevíte, kde jakou žárovku použít? Pro venkovní osvětlení doporučujeme použít halogenové nebo LED žárovky. Úsporné zářivky mají totiž při nižších teplotách delší dobu k dosažení maximálního rozsvícení a mnohdy ani 100% výkonu nedosáhnou. Zářivku bychom taky nedoporučovali do míst, kde je potřeba okamžitého rozsvícení - toaleta, koupelna, schodiště... Zářivky jsou vhodné na příklad do sklepa, garáže, místnosti pro kutily atd. LED žárovka se dá použít téměř všude.

Jak správě vybrat žárovkové závity či patice a jaký je mezi nimi rozdíl se dočtete v našem článku

Žárovka E27

Vaše fotografie

Vyplňte následující formulář
a získejte bonus za přidané fotografie

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Miloš novák 21.02.2017

Dobrý den, je v ceně žárovka a kolik případně má lm? díky

- Dobrý den pane Miloši, žárovka je součástí lampy. Jedná se o energeticky úspornou žárovku 20W, která odpovídá cca 95W běžné. Svítivost 1.100 lm. Děkuji za dotaz a přeji příjemný den.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo