Philips Ecomoods INNERY 40712/11/16 závěsný lustr

Dostupnost skladem 5 a více kusů

Naše cena:
2 299

+do nákupního seznamu (0)
Hodnocení
4
0 Hodnocení
Philips
více značky Philips

Philips Ecomoods INNERY 40712/11/16 závěsný lustr

Závěsný lustr INNERY je vhodný do obývacího pokoje nebo jídelny, kde se dá zavěsit přímo nad jídelní stůl. Svítidlo se skládá ze 3 lamp, jejichž žárovky jsou v ceně.

-Výrobce: Philips
-Zcela nový produkt, v originálním balení
-Ident. č.:40712/11/16
-Materiál: kov/sklo
-Barva: chromová
-Zdroj světla: 3xE27, 12W (včetně úsporných žárovek PHILIPS)
-Úsporná žárovka 12W = 60W obyčejná žárovka
-Výškově nastavitelná:
Max 150 cm
min 55,2 cm
-Šířka: 8,7 cm
-Hloubka: 98,7 cm
-Cena poštovného je nezávislá na počtu objednaných kusů svítidel.

Žárovka E27

Žárovka s paticí E27 - běžná žárovka se vyrábí jako halogenová žárovka, LED žárovka, úsporná zářivka a výbojka. Patice E27 je společně s paticí E14 využívaná ze všech závitů nejvíce. Závit E27 je oproti závitu E14 větší. Žárovka s paticí E27 se využívá hlavně do lustrů, větších stojacích lamp atd.

Halogenová žárovka šetří 25% energie oproti běžné žárovce. Její předností je možnost stmívání. Při instalaci je třeba vyhnout se přímému doteku ruky s žárovkou, která se vyrábí z křemičitého skla. Došlo by tak ke změně struktury skla a žárovka se může snadněji spálit.

Úsporná zářivka šetří 80% energie oproti běžné žárovce. Některé druhy jsou stmívatelné. Úsporná zářivka se rozsvítí do plného rozsahu do 3 min od svého zapnutí.

LED žárovka je ze všech nejúspornější, šetří až 90% energie v porovnání s obyčejnou žárovkou. I zde jsou některé druhy stmívatelné. Životnost LED světla je až 25 000 hodin.

Nevíte, kde jakou žárovku použít? Pro venkovní osvětlení doporučujeme použít halogenové nebo LED žárovky. Úsporné zářivky mají totiž při nižších teplotách delší dobu k dosažení maximálního rozsvícení a mnohdy ani 100% výkonu nedosáhnou. Zářivku bychom taky nedoporučovali do míst, kde je potřeba okamžitého rozsvícení - toaleta, koupelna, schodiště... Zářivky jsou vhodné na příklad do sklepa, garáže, místnosti pro kutily atd. LED žárovka se dá použít téměř všude.

Jak správě vybrat žárovkové závity či patice a jaký je mezi nimi rozdíl se dočtete v našem článku

Žárovka E27

Vaše fotografie

Vyplňte následující formulář
a získejte bonus za přidané fotografie

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo