Nejlampy.cz Interiér

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... 20

celkem 439 produktů

nejnovější dle oblíbenosti nejnižší cena nové slevy skladem

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... 20

Interiér

Odhalte to správné osvětlení vašeho interiéru. Při výběru nejvhodnějšího svítidla do obývacího pokoje, ložnice, pracovny i chodby se můžete řídit tímto rozdělením svítidel:

 

  • Hlavní – plošné osvětlení celé místnosti na jeden stisk vypínače. Nejvhodnější centrální svítidlo odpovídá vašemu stylu i velikosti osvětlované místnosti. To vaše si vyberete zde.
  • Účelová – funkční svítidla svítí jen tam, kde to právě potřebujete. Stojací i stolní lampy jsou proto nejlepším příkladem ideálního osvětlení ke čtení, studiu, práci i k relaxaci. Pro stejný účel využijete také nástěnné osvětlení
  • Náladová – dekorační svítidla potěší oko a vytvoří příjemnou atmosféru. Třeba vás nadchnou sympatické lampičky. Jsou stylové a praktické.

 

Pro spolehlivé dosažení dostatečné hladiny osvětlení v interiéru byste se neměli spoléhat pouze na jedno centrální osvětlení místnosti. Vhodná kombinace centrálního svítidla s lampami a lampičkami je lepší než předimenzované světlo vycházející z jediného bodu vašeho stropu. 

Do každého svítidla vyberte dostatečně silný světelný zdroj. Pokud možno úspornou nebo LED žárovku. Vyhnete se tak zbytečným výměnám žárovek a ještě ušetříte. 

U každého vnitřního svítidla garantujeme kvalitní a bezpečné zpracování